Poland players ? / Jest ktos z Polski ? :D

Jest ktos z Polski ? :D do wspolnej gry

Comments

• jestem, tez szukam kompana do wspolnej gry.
  • mam tak samo na Disco , odezwij sie jak cos ;]
  • Są Polacy, są:)
  • Siema,w grze Ghostface
  • YeleanaYeleana Poland
    edited November 2018
    Witajcie - jeśli macie ochotę pograć w doborowym towarzystwie i macie minimum 20 lat to serdecznie zapraszamy do naszej multi-gamingowej społeczności, istniejącej już 10 lat!

Zapraszamy na nasz Discord: https://discord.gg/0kbw7OkxbRX48092
  • Siema wszystkim, chetnie wpadne na discorda :P
  • MntrMntr mentorq@gmail.com
    Hej, Cos wyglada jakby potrzeba specjalnego invite na discord bo dostaje info ze nie mam do niczego dostepu :<
  • Zaproszenie jest na poczekalnie, staramy się być czujni i reagować na pojawiające się tam osoby
  • Witam szukamy ludzi do wspólnej gry wraz ze znajomymi grupa około 5-7 osób gralismy wczesniej w ultime online posiadamy wlasny TS jesli jest ktos zainteresowany pograc z nami prosze o wiadomosc na priv :)
  • Amigo said:

Witam szukamy ludzi do wspólnej gry wraz ze znajomymi grupa około 5-7 osób gralismy wczesniej w ultime online posiadamy wlasny TS jesli jest ktos zainteresowany pograc z nami prosze o wiadomosc na priv :)

Hej Amigo, z tego co widze Yeleana zbiera ludzi do gildi sprobuj sie dogadac w kupie sila :P
  • Tak Amigo, zapraszamy do naszej spolecznosci...Sylas zerknij na PW
  • NyshakNyshak Poland
    edited December 2018
    Hej. Krótkie pytanko. Serwer Europejski jest już odpalony? Czy tak jak opcja ze steamem przełożona na przyszły rok?
  • jest odpalony ale teraz jakis maintenance jest .
Sign In or Register to comment.